Volba nejlepšího webhostingu pro vaši stránku

Ti z vás, kteří se pokoušeli si založit svoji internetovou stránku se určitě setkali s tím, kam svoji stránku umístit a kolik to stojí. Mnoho serverů nabízí webhosting zdarma, tento způsob umístění vaší stránky na internet obvykle nestojí za nic. Jste velice omezeni ve velikosti stránky, nemáte vlastní doménu a obvykle máte ještě k tomu stránku plnou cizích reklam.
database
Wedos
Wedos je dle mého názory nejlepší český poskytovatel webhostingu. Má velice širokou nabídku služeb a řadí se mezi nejlevnější na českém trhu. Na svých stránkách popisují, že díky jejich dokonalé hardware optimalizaci jsou jejich náklady tak malé, že si můžou dovolit nabízet zákazníkům služby za tak bezkonkurenčně nízké ceny. Já sám jsem jejich služby využil a pořídil si webhosting s doménou na rok za necelých 300,- Kč.
Služba Wedos poskytuje kromě Webhosting:
· Dedikované servery
· Virtuální Servery
· Webový Cloud
· Registrace domén

Endora
Mezi další české poskytovatele patří Endora. Endora, stejně jako Wedos, poskytuje službu webhosting. Webhosting od Endory je uživatelsky příjemnější a celkové nastavování a komunikace s Endorou je příjemnější, ale služba je také o něco dražší.

C4
Společnost C4 poskytuje webhosting již od roku 2006. V ceně jejich webhostingu dostanete e-mail, MySQL databázi nebo také doménu na rok. Jejich administrační systém není tak uživatelsky přívětivý, jako u předešlých dvou webhostingů.
web developer
Všechny webhostingy mají klasicky v ceně e-mail systém pro administrátory, databáze nebo FTP přístup k souborům. Wedos navíc poskytuje k webhostingu 5 GB prostoru zdarma v podobě webového cloudu. Všechny webhostingy navíc poskytují instalování různých redakčních systémů, jako je WordPress, Joomla nebo TYPO3. Služba Wedos také poskytuje galerii fotografií jménem Piwigo.